top of page

Spolupracujeme
s designéry

Vytváříme zázemí pro designéry a bytové architekty. Jsme schopni realizovat atypické požadavky  pro jednotlivé projekty a takto tvořit atypické a individuální interiéry.

Linea-Light_05-2016_07.jpg
Výroba vlastních
textilních svítidel
Podsvícené
SDK stropy
Výroba atypických svítidel na míru
Moderní
LED osvětlení
Montáže
svítidel
01
Výroba vlastních textilních svítidel
textilni svitidla.png

Výroba textilních svítidel
s vlastním designem

Vyrobíme textilní svítidla libovolného tvaru z dodaných látek nebo

tapet které používáte v interiéru.  Svítidlo osadíme světelnou částí libovolné intenzity a barvy světla či Smart systémem.Textilní část lze

také kombinovat se svítidly Lucis Zero nebo Osmont Elsa ty tvoří základní část a kolem se doplní textilní dekorativní část.

SDK stropy
02

Podsvícené SDK stropy

Realizujme libovoné tvary pomocí CNC frézování, doplníme svítidly, led podsvícením či průchodkami pro závěsná svítidla. Dodáme včetně montáže a kompletní realizace.

p3mp3852a_2.jpg
03
Výroba atypických svítidel
Pizza_1.png

Výroba atypických
svítidel na míru

Realizujeme libovolné individuální tvary svítidel pomocí tvarovatelných led profilu. Vyrábíme atypické zavěsné systémy pro svítidla do celodřevéných trámových stropu. Kombinujeme tvarově libovolné základny na sety svítidel. Nad jídelní stoly dodáváme základny s požadovanými roztečemi pro vybraná sítidla. Pomocí laserové technologie vyrábíme podsvételné obrazy do welness center nebo loga  do restaurací.

Moderní LED osvětlení
04

Moderní LED osvětlení

Veškerá svítidla od ruzných výrobcu jsme schopni upravit

tak aby byla kompatibilní se Smart domácností nebo stmívána standartními vypínači. Svítidla od výrobce osazana standartními paticemi E27 jsme schopni upravit

na led celoplošné led osazení volitelné intenzity a barvy.

Svetlolux_1200x1200.jpg
05
Od návrhu po montáž
IMG_3893 2_edited.jpg

Od návrhu po motnáž

Poznáme Váš interiér či prostory a dojdeme tak k nejlepšímu výsledku při následném vypracování návrhu. Po odsouhlasení předloženého návrhu Vám svítidla odborně instalujeme dle návrhu a samozřejmostí je i konečný úklid.

bottom of page